FOR SALE

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Villa
  0 ft2
  bedroom 3 Yatak odası
  bathroom 3 Hamamlar
 • Satış
  £135,000
  Durum: Mevcut
  Yapım Yılı: 2016
 Tanım
LOOR LAYOUT 
• GROUND FLOOR – Enter into the large open plan kitchen / dining / living room. There are french doors which open out to the teak wood decking area and down to the swimming pool. Wc and under stair storage cupboard. 
• FIRST FLOOR – Master bedroom with en-suite which has bath and shower, 2 private balconies provding dual aspect of the swimming pool and the surrounding mountains. Bedroom 2 is a double with en-suite bathroom and a private balcony. 
• SECOND FLOOR – 3rd bedroom is a double with en-suite bathroom and built in storage cupboard. 
INTERNAL FEATURES 
• The villas are being sold unfurnished and Dalyan Turkuaz Homes can assist you with all your purchasing requirements. There are air-conditioning units in all the rooms providing hot and cold air. The whole property will have underfloor heating installed to enable 12 months of the year use of the villa. Hot water will be provided by both solar power and electric immersion back up system. The connections will all be in place for telephone and internet connection. 
EXTERNAL FEATURES 
• 30m2 swimming pool which will have shallow end and a deep end making it ideal for children and non-swimmers. The teak decking will continue from the terrace to create sunbathing terrace the whole way round the swimming pool. The garden will be landscaped with a variety of plants and trees. 


LOOR LAYOUT
• ZEMİN KATI - Büyük açık mutfak / yemek / oturma odasına girin. Tik ağacı zemin kaplaması alanına ve yüzme havuzuna kadar açılan Fransız kapılar vardır. Wc ve merdiven muhafaza dolabı altında.
• İLK KAT - Banyo ve duş içeren en-suite banyolu ana yatak odası, yüzme havuzunun ve çevredeki dağların iklim özelliklerini gösteren 2 özel balkon. Yatak odası 2, en-suite banyolu ve özel balkonlu bir çift kişiliktir.
• İKİNCİ KAT - 3. yatak odası en-suite banyolu çift kişilik olup dolap dolabı üzerine inşa edilmiştir.
DAHİLİ ÖZELLİKLER
• Villalar mobilyasız olarak satılıyor ve Dalyan Turkuaz Evleri tüm satın alma gereksinimlerinizde size yardımcı olabilir. Tüm odalarda sıcak ve soğuk hava sağlayan klima üniteleri bulunmaktadır. Tüm mülkte, villa kullanımında 12 ay boyunca kullanım için yerden ısıtma sistemi kurulacaktır. Sıcak su hem güneş enerjisi hem de elektrikli daldırma yedekleme sistemi ile sağlanacaktır. Bağlantılar, telefon ve internet bağlantısı için hazır olacak.
HARİCİ ÖZELLİKLER
• Sığ sonu ve derin uçları olan 30m2 yüzme havuzu, çocuklar ve yüzücüler için idealdir. Tik kaplamasi, yüzme havuzunun her tarafindaki güneslenme terasini yaratacak terastan devam edecektir. Bahçe, çeşitli bitki ve ağaçlarla peyzajlı olacak.


 Genel Özellikler

 enerji Verimliliği:

 Ref
Konum Haritası

 Özet

Genel Bakış
FOR SALE Satış
£135,000
Adres: dalyan mah
Şehir: Dalyan
Devlet / İl: Muğla
Ülke: Turkey
Posta Kodu: 48840

 

Alter the currency amount in the boxes

FreeCurrencyRates.com

 

 Konut Kredisi Hesaplama

  

 Mesaj

2 - 8 = ?
Top