Tasarla ve İnşa et

PROJE VE İNŞAAT

EMLAK PROJELENDİRME VE İNŞAAT SERVİSİ

Herkes kendine ait mükemmel villa ya da yazlık ev hayali kurar. Ama bunu planlamak uzun yıllar, çaba ve emek gerektirir.Star Emlak olarak. Her isteğinize uygun mükemmel emlağı projelendirmek için sizin adınıza müthiş bir uğraş veriyoruz.

RÜYA VİLLANIZIN DİZAYNI

Her şey bir planla başlar. Sizin planınız. Star Emlak sizin tüm fikirlerinizi değerlendirerek yetenekli ve güvenilir mimarlar ile bir sonuca ulasacaktir. Bu planları görüşüp onayladıktan sonra – ki bu sürece kadar tüm aşamalarda bilgilendirilip onayınız alınacaktır, sıra hayallerinizi gerçekleştirmeye geliyor.

DALYANDA ARAZİ ARASTIRMASI

Her inşa doğru alanın bulunması ile başlar. Doğru ve iyi arsayı aramak ve bulmak tatilinizi mahvedebilir. Bu yüzden bu işleri bize bırakın, sizin adınıza arsa araştırması yapıp bütcenize uygun seçenekleri size sunalım. Mevki ile ilgili onayiniz alındıktan sonra tüm prosedür ve yasal işlemleri yaparak projeyi başlatalım.

HARİKA YAZLIK EVİNİZİN İNŞASI

Son aşama inşaat;bu aşamada işçiler, yerel insanlar ve operatörler gerekli. Ama biz tüm bu işleri sizin için ayarladigimizdan dolayı sadece arkanıza uzanın ve dinlenin.

Size düzenli fotoğraflı bilgilendirmelerde bulunacağımız için her aşamayı inceleyip müdahalelerde bulunabilirsiniz. Her şey tamamlandığında sizi,hayallerinizdeki evin anahtarlari ile bulusturacağız.

İşte bugün hayallerinizi bizimle paylaşın ,bizimle sohbete gelin.Size dürüst, güvenilir doğru bilgileri vererek işimize başlayalım.

 

 

Top