Mülkiyet Yönetim Bilgilendirme

Mülk Yönetim sayfası english olarak değiştirelecek

Yaz Dönemi Kiralama Yönetimi
İstediğiniz kiralama yönetim paketine çok esnek olabiliriz ve halihazırda bulunduğunuz temizlikçi / bahçe ve havuz müteahhitleri gibi diğer yüklenicilerle birlikte çalışabiliriz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bağlantıyı tıklayın.

Bahçe ve Havuz Bakımı
Çok güvenilir bir bahçe ve bakım ekibimiz var. İngilizce konuşuyorlar, yerel olarak yaşıyorlar ve küçük tamiratlar ve problemlerle sözleşmeli görevlerin ötesine geçiyorlar.

Mülk Çekleri
Çekler, mülkünüzde istediğiniz sıklıkta, haftalık / iki haftalık / aylık veya kötü hava koşullarından hemen sonra yapılabilir. Dışarıda ve içeride herhangi bir hasar / sızıntı / herhangi bir sorun, fotoğraf için iyice kontrol edilecek ve her kontrolten sonra bir rapor gönderilecektir ve gerekli iyileştirme çalışmaları alıntılanacaktır. Burada bulunmadığınızda villanızın güvende ve güvenli olduğundan emin olmanızı sağlayarak, tüm yıl boyunca villanızı korumanın çok ucuz ve etkili bir yolu.

Mülk sigortası
Sigorta Brokerimiz mülkünüzü inceleyecek ve her türlü sigorta için rekabetçi fiyat sağlayacaktır. Mülkünüzün yasaya göre DASK Sigortasına (deprem sigortası) sahip olması gerekir; ancak mülk ve içerik sigortasını da çok önemle tavsiye ederiz. Lütfen DASK Sigortasının sadece deprem hasarına karşı olduğunu ve bu diğer kötü hava hasarlarını, örn. Taşkın / rüzgar hasarını kapsamadığını unutmayın. Sigortayla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen bize bir e-posta gönderin.

Tadilat ve Onarımlar
Mülkünüzde gerçekleştirmeniz gereken herhangi bir iş lütfen bize ücretsiz fiyat teklifi için bir e-posta gönderir. Yenilemeler ve onarım hizmetleri mülklerimiz-improvements.html'nin daha ayrıntılı ayrıntıları için lütfen bağlantıyı tıklayın.

Türk Yurdu Uygulamaları
Türkiye'de yaşamak veya 90 günden daha uzun süre kalmak için ikamet tezkeresi olan 'Ikamet''e ihtiyacınız olacak, bu sistem biliyorsanız ve Türkçe konuşabiliyorsanız bu basit bir işlem olabilir, aksi takdirde stresli ve yıldırıcı bir görev olabilir . İlgili tüm masrafları size bildireceğiz, şimdi zorunlu olan özel sağlık sigortanızı organize edeceğiz ve gerekli tüm evrakları birlikte sizinle birlikte bir araya getireceğiz ve başvuru için başvuruda bulunacağız. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıda bilgi veriniz.

İngiltere Vize Uygulamaları
Eğer siz Türk'seniz ve İngiltere'de okumak, çalışmak veya çalışmak isterseniz, o zaman bir İngiltere vizesine ihtiyacınız olacaktır. Şu anda uygulamalar için% 100 başarı oranına sahibiz ve iyi bir uygulamayı hızlı bir şekilde bir araya getirebiliriz. Ayrıca, başvuru formunda gerçekten istenmeyen vizenin güvenliğini sağlamak için başvuru için ek eklentilerin iyi olduğunu da biliyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıda bilgi veriniz.

Resmi Çeviri Yönetimi
Çevrilmiş herhangi bir evrak isterseniz, bunu sizin için düzenleyecek ve idare edecektir. Çok güleryüzlü ve yardımsever bir ofis olduğumuzdan, sadece bir faturaya, mektuba, e-posta vb. Tercümeye ihtiyacınız varsa lütfen ofisimize girmekten çekinmeyin veya aşağıdaki formda bize bildirin.

Kira Gelir Vergisi
Mülkünüzü kiralarsanız, 1 ila 25 Mart tarihleri ​​arasındaki önceki takvim yılına ait kira geliriniz için vergi beyannamesi hazırlamanız gerekir. Vergiler 2 eşit ödemeyle ödenecek -

Top